Депіляція та шугаринг

Сучасні жінки вже давно зробили свій вибір – на тілі не має бути небажаного волосся. Найбільш привабливим варіантом залишається депіляція воском та шугаринг. Вони доволі схожі, але є деякі відмінності, і кожна жінка обирає саме ту, яка найбільш відповідає її запиту та особистим побажанням. 

Найбільші суперечки тривають стосовно відчуттів та результату проведення послуги. Існує думка, що депіляція воском є менш якісною послугою, оскільки при її проведенні є ризик пошкодження волосся, коли одна його частка відривається, а інша залишається у фолікулі. Але слід зазначити, що, хоча віск та шугаринг трохи відрізняються методами проведення,  при правильному виконанні результат буде однаково бездоганним.

А ось стосовно неприємних почуттів, то все залежить від індивідуального порогу чутливості. Крім того, цукрову суміш при роботі використовують теплою, приблизно 37°С, а от  віск треба розігрівати до 50°С, тому це мають враховувати жінки із чутливою шкірою.

Обидва види депіляції можна проводити на будь-яких ділянках шкіри – обличчі, ногах, руках, лінії бікіні та пахв, але довжина волосся має бути такою, що дозволяє його видалити. Для шугарінга мінімальною є така, що з'являється на 5-7 день після гоління, оскільки цукрова паста має властивість проникати глибше до фолікула. Для воскової депіляції бажано мати ще довше волосся.

Також слід зазначити, що цукрова паста прилипає лише до волосся, тоді як віск разом з волоссям видаляє й поверхневі частки шкіри, тому жінкам, які мають чутливу шкіру із мікропошкодженнями рекомендовано обирати менш травматичний шугарінг. 

Важливе значення має і обробка шкіри після депіляції. Цукрова паста водорозчинна, і прибрати її зі шкіри можна простою водою, тоді як залишки воску  треба видаляти спеціальними олійками. При завершенні будь-якої депіляції рекомендовано скористатись доглядом для шкіри, який запобігає вростанню волосся.

Отже, який саме вид депіляції обрати – вірішує клієнт, а ми маємо попередити, що не дивлячись на те, що ця послуга відносно безпечна, є деякі протипоказання. Ні в якому разі не слід робити шугарінг клієнтам, які мають такі захворювання, як цукровий діабет або мають алергічні реакції на цукор чи мед. Будь-які захворювання шкіри, епілепсія, пухлини та новоутворення, варікоз є протипоказаннями для проведення будь-якої депіляції. Також не рекомендують робити цю процедуру під час вагітності або місячних. Саме перед відвідуванням салону не рекомендуємо засмагати, користуватись солярієм та будь-якими кремами або скрабами та тій ділянці шкіри, де буде проводитись депіляція.