Перукарські послуги чоловічого залу

Наші майстрині-перукарі виконують будь-які чоловічі стрижки – від простих із застосуванням машинки з однією або декількома насадками до найскладніших авангардних або креативних, які завжди виглядають незвично, змушуючи оточуючих звернути увагу на її володаря.

Зазвичай робота майстра починається з миття голови клієнта, яке є обов’язковою вимогою санітарно-гігієничних норм. Але й після стрижки ми рекомендуємо чоловікам повторне миття для більш комфортного самопочуття, адже це дозволяє позбавитись дрібного волосся, яке осипається під час стрижки. 

Якщо в чоловіка ще немає необхідності стригтись, але він хоче освіжити зачіску або вигляд в цілому, він може скористатись послугами окантовки волосся, придання форми вусам та бороді, зробити стильне укладання волосся. Молоді люди можуть додати «родзинку» до своєї зачіски, виголивши будь-який орнамент на потиличній або на скроневій зоні.

В турботливих руках наших майстринь навіть зовсім юні джентельмени можуть почувати себе спокійно та впевнено, а молоді матусі з насолоджуванням спостерігати за процесом, знаходячись поруч зі своїми хлопчиками.