Манікюр та догляд за руками

Манікюр є не лише гігієничною послугою. Доглянуті руки та акуратні нігті додають впевненості, демонструють стабільність та благополуччя, приховують вік. 

Деталі

Педикюр та догляд за стопами ніг

Здорові та красиві ноги клієнтів – запорука гарного самопочуття людини, її висока активність, працездатність та гарний настрій. 

Деталі

Нарощування нігтів

Якщо ваши натуральні нігті не відповідають уявленням про ідеальний манікюр, наші салони запропонують вам послугу нарощування, після якої ваші нігті будуть виглядати бездоганно.

Деталі

Перукарські послуги жіночого залу

Наші досвідчені перукарі виконують будь-які жіночі стрижки, починаючи від простого вирівнювання волосся по довжині до креативних стрижок, які вигадують їх майбутні володарки.

Деталі

Колористика

Що хоче жінка – чи лише освіжити колір, чи приховати сивіюче волосся, чи вона хоче, щоб волосся «заграло» по-новому, чи вона готова до радикальних змін – будь-яке бажання клієнта готові здійснити наші фахівці.

Деталі

Перукарські послуги чоловічого залу

Наші майстрині-перукарі виконують будь-які чоловічі стрижки – від простих із застосуванням машинки з однією або декількома насадками до найскладніших авангардних або креативних, які завжди виглядають незвично, змушуючи оточуючих звернути увагу на її володаря.

Деталі

Депіляція та шугаринг

Сучасні жінки вже давно зробили свій вибір – на тілі не має бути ніякого небажаного волосся. Найбільш привабливим варіантом залишається косметична послуга, яка є економною, діє швидко та видаляє волосся повністю.

Деталі