Нарощування нігтів

Якщо ваші натуральні нігті не відповідають уявленням про ідеальний манікюр, ми запропонуємо вам послугу нарощування, після якої ваші нігті виглядатимуть бездоганно. Ви забудете про такі неприємні негаразди, як зламаний ніготь, розшарування, сколи, нерівності нігтьової пластини. Під час кожної корекції, а це термін від 3 до 5 тижнів, ви зможете змінювати за бажанням не тільки дизайн нігтів, але й експериментувати з довжиною та формою. 

Неймовірно міцні штучні нігті, які втілили ідеальну гармонію форми – це розкіш для клієнтів, яка не втрачає своєї актуальності. 

Наші майстрині працюють з акрилом, гелем та полігелем. Кожен з цих матеріалів має свої характеристики та особливості. Якщо ви хочете мати достатньо довгі нігті, ми рекомендуємо обирати акрил, як найміцніший з матеріалів. Якщо ви бажаєте мати нігті більш натурального вигляду, ми пропонуємо нарощування гелем або полігелем. Це більш пластичні матеріали, які мають відмінні адгезійні властивості та не завдають проблеми відшарування. Тим більш, ми пропонуємо вам декілька відтінків цих матеріалів, які мають самодостатній колір, маскують будь-які проблеми з нерівностями кольору натурального нігтя та, за бажанням клієнта, не потребують додаткового кольорового покриття. Особливо виграшно виглядає Френч нарощування камуфляжними гелями. На нарощенних нігтях взагалі будь-яке покриття за рахунок ідеальної поверхні виглядає більш виграшно та тримається значно довше. Тому якщо ви обираєте нарощені нігті, пропонуємо вам прикрасити їх малюнком або декором і насолоджуватись цим витвором до наступної корекції. 
Використання сертифікованої американської косметики для нарощування Blaze гарантує абсолютну безпеку послуги та довговічність результату, адже всі матеріали відповідають принципу 7Free, тобто не містять у составі таких небезпечних речовин, як толуол, ДБФ, формальдегід, камфора, формальдегідні смоли, ТРНР, ксилол. Всі матеріали, які ми використовуємо, відповідають вимогам американських стандартів GMP (контроль якості виробництва) та FDA ( контроль якості харчових продуктів та медикаментів). Продукція, що надходить в Україну, має висновок Державної санітарно епідеміологічної експертизи України.

На будь-яку роботу майстра по нарощуванню нігтів ми даємо двотижневу ГАРАНТІЮ (окрім механічного пошкодження). Якщо протягом цього терміну у вас виникнуть будь-які запитання щодо якості виконаної роботи – обов’язково зв’яжіться з адміністратором салону. Для вас знайдуть час, коли майстер зможе виправити недоліки абсолютно безкоштовно.