Перукарські послуги жіночого залу

Наші досвідчені перукарі виконують будь-які жіночі стрижки, починаючи від простого вирівнювання волосся по довжині до креативних стрижок, які вигадують їх майбутні володарки. Ви можете прийти до нас з вже готовим рішенням, але є сенс поспілкуватись х фахівцями, щоб обрати ту стрижку, яка буде пасувати саме вам з урахуванням структури, стану та густоти вашого волосся, типу шкіри та темпераменту. Також необхідно обов’язково звертати увагу на зручність бажаної зачіски.

Головними трендами сьогодення є філірування та багатошаровість жіночих стрижок. Адже ці прийоми допомагають забезпечити привабливий об’єм навіть при легкому укладанні волосся. Жінкам із коротким волоссям пропонуємо такі стрижки, як «Піксі», «Гаврош», «Гарсон», «Гранж» - класику, яка і сьогодні виглядає актуальною. Для середнього волосся дуже популярними залишаються такі стрижки, як «Боб» та «Каре», урізноманітити які можна, експериментуючи із проділом. Красуням із довгим волоссям за основу можна вибрати такі стрижки, як «Каскад», «Аврора», «Італійка», «Рапсодія». 

Привабливим є те, що сьогодні немає чітких «канонів», існуючі назви лише задають напрямок, а остаточний вигляд стрижки та вибір акцентів – це політ фантазій клієнта та фаховість перукаря. Іноді достатньо зробити рвані пасми або філірування, і класична стрижка перетвориться на унікальний та неповторний образ. 

Слід пам’ятати, що будь-яка стрижка виглядає привабливо лише на доглянутому та здоровому волоссі, тому перед початком роботи після миття волосся наш перукар обов’язково забезпечить бажаний догляд, а при необхідності запропонує вам лікувальну маску, яка покращить стан пошкодженого волосся. 

Який кінцевий вигляд буде мати зачіска – обирати вам. Це може бути легке укладання на браш без застосування спеціальних засобів, або повноцінне укладання, при якому на протязі декілька годин ваше волосся буде виглядати так, майже ви щойно вийшли із салону.