Манікюр та догляд за руками

Манікюр є не лише гігієнічною послугою. Доглянуті руки та акуратні нігті додають впевненості та покращують настрій. Професійно виконаний манікюр дає Вам можливість виглядати респектабельно та привабливо. 

Ми відповідально ставимось до абсолютної безпеки послуг в наших салонах, тому використовуємо лише сертифіковані дезінфекційні засоби, після яких інструмент проходить термічну обробку та зберігається в крафт-пакетах.

В мережі наших салонів майстрині володіють техніками виконання як класичного обрізного, так і комбінованого та апаратного манікюру, враховують особливості роботи з чоловічими руками, можуть привести в порядок дитячі ручки, робота з якими потребує обережності та особливої уваги.

Для комплексного догляду за руками ми пропонуємо також послугу СПА- манікюру, який забезпечить шкірі м’який пілінг, пом’якшення та живлення, укріплення нігтів завдяки активним натуральним інгредієнтам, які входять до складу СПА-комплексу. 

В наших салонах ви знайдете безліч кольорів гель-лаку під різний образ та настрій, а наші майстрині виконають дизайн нігтів будь-якої складності. Ви можете вибрати оформлення нігтів з тих варіантів, що запропонує майстер, а можете прийти зі своїми ідеями, які втілять в життя наші фахівці.

Сподіваємось, що відвідування нашого манікюрного залу залишить у вас лише позитивні враження. І нагадуємо, що ми забезпечуємо ГАРАНТІЇ на будь-яке покриття нігтів. Якщо протягом 10 днів у вас виникли проблеми, - обов’язково зверніться до адміністратора салону. Ми знайдемо спосіб усунути їх якомога швидше і, звичайно, безкоштовно.