Колористика

Наші перукарі володіють усіма техніками фарбування волосся. Що хоче жінка – чи лише освіжити колір, чи приховати сивіюче волосся, чи вона хоче, щоб волосся «заграло» по-новому, чи вона готова до радикальних змін – будь-яке бажання клієнта готові здійснити наші фахівці.

Серед складних технік фарбування сьогодні найбільш актуальними є такі, як мелірування, колораж, шатуш, балаяж, омбре…

Мелірування дозволяє освіжити зачіску, змінити імідж або послідовно вийти в світлий блонд без суттєвого пошкодження волосся.

Можна зробити колораж, зафарбував прядки близькими або контрастними кольорами, і це буде виглядати неперевершено! Особливо рекомендуємо цю техніку блондинкам, оскільки вона дозволяє досягти ефекту візуального збільшення об’єму волосся.

Техніки шатуш або балаяж є дуже делікатними, оскільки тонують окремі рівні, імітуючи ефект вигорілого на сонці волосся з пластичним перехідом від темних коренів до світлих кінчиків. Техніка та методика такого фарбування обирається залежно від природнього коліру та бажаного кінцевого результату. Таке фарбування дозволяє приховати сивину, різницю між коренями, що відросли, та фарбованими раніше кінчиками. При фарбуванні в техниці омбре створюється плавний перехід від темних коренів до світлих кінчиків. Розтяжка кольору може бути як чіткою, так і розмитою, градація відтінків – від непомітних до контрастних. 

Молодим та стильним дівчатам пропонуємо фарбування в яскраві кольори. Можна обрати вертикальне або поперечне фарбування, можна виділити декілька бічних прядей або зробити акцент на чілці або проділі. 

В наших салонах майстрині працюють з декількома палітрами фарб, і дуже важко заздалегідь, не розуміючи, яке саме фарбування має на увазі клієнт, прорахувати кінцеву вартість послуги. Існують різні техніки, можуть бути використані фарби різних цінових сегментів. Тому ми запрошуємо до наших салонів в будь-який час на безкоштовну консультацію з нашими фахівцями, які запропонують вам оптимальну техніку фарбування для отримання найкращого результату, а адміністратор прорахує вартість цієї послуги.