Педикюр та догляд за стопами ніг

В сьогоднішньому динамічному світі велике значення для краси та здоров’я людини має гігієнічний догляд за ніжками та надання їм естетичного вигляду. Прагнення жінок до краси спонукає їх носити недостатньо зручне взуття, часто на високих підборах, що завдає додаткове навантаження на суглоби, підошву та шкіру стоп. Влітку стопи та гомілки відкриті, і висока температура повітря пересушує шкіру, провокуючи тріщини.

Крім фізіологічного та гігієнічного значення процедури педикюру, який покращує загальний стан організму та попереджає розвиток різних захворювань стоп та пальців ніг, доглянуті ноги – це ще й питання статусу людини. Саме цьому в останні роки спостерігається підвищення запиту на послуги педикюру не тільки серед представниць прекрасної половини людства, але й серед чоловіків. 

Наші досвідчені фахівці володіють різноманітними техніками виконання педикюру, а для більш повноцінного догляду можуть запропонувати СПА-процедури, які покращують загальний стан шкіри стоп за рахунок комплексного впливу косметичних засобів.

Здорові та красиві ноги клієнтів без мозолів, натоптишів та надмірної ороговілості шкіри стоп – запорука гарного самопочуття людини, її висока активність, працездатність та гарний настрій.