Оформлення та фарбування брів, вій

Фарбування вій та брів спеціальною фарбою схоже на фарбування волосся. До речі, майже кожний бренд фарб для волосся виробляє також і фарбу для вій та брів. Така фарба є гіпоалергенною, підходить людям з чутливою шкірою і, як правило, містить додаткові компоненти догляду. Зазвичай всі фарби стійкі та безпечні, різниця лише в кількості відтінків та вартості. Таке фарбування, як правило, обирають любительки натурального макіяжу і природньої краси. Але також можна запропонувати цю послугу дівчинам, які проводять багато часу у фітнес залі, басейні, або планують відпустку на морі. 

Слід зазначити, що фарбування не додасть об’єму та густоти віям, тому ця послуга найкраще підійде власницям довгих, густих, але недостатньо темних вій. Фарба зробить вії яскравішими та візуально довшими. 

Окрім хімічних фарбників, прихильницям органічної косметики ми пропонуємо фарбування хною. Це натуральний продукт, який виготовляють із листя лавсонії. ЇЇ активація не потребує перекису водню, порошок змішується лише з гарячою водою. Хна містить дубильні речовини, які зміцнюють та роблять більш товстими волосинки брів та вій, а також елементи, які пришвидшують їх ріст. Слід зазначити, що основний компонент хни є рослинним, але в неї зазвичай додають синтетичні пігменти, інакше хну довелось б тримати на бровах та віях дуже довго, та й колір не був би таким насиченим.